• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Основні досягнення

Наша гордість

2006

2007

Почесною грамотою Балаклійської районної організації профспілки працівників освіти і науки України нагороджена первинна профспілкова організація Вербівського ДНЗ(голова профкому Деревянко Н.М.),яка посіла І місце у районному конкурсі на кращу профспілкову організацію.
Музичний керівник Деркач Марина Іванівна приймала участь у конкурсі «Учитель року» зайняла почесне І місце.

2009

2009

Президією Харківської обласної Ради УкрТОП нагороджений колектив ДНЗ с.Вербівка за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джміль та Бджілка» .
Дипломом ІІ ступеня нагороджена вихователь Кононенко Марина Олександрівна за участь у районній виставці – презентації педагогічних ідей і технологій «Програмно – цільовий підхід у навчально – виховній та управлінській діяльності»

2010

2010

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу за І місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку закладів освіти району до нового 2010-2011 навчального року .
Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації нагороджена вихователь Мартинова Тетяна Дмитрівна за значні здобутки у справі навчання і виховання молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

2012

Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації нагороджена вихователь Глоба Людмила Василівна за значні здобутки у справі навчання і виховання молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

2013 рік

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу за І місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку закладів освіти району до нового 2013\2014 навчального року .

2014 рік

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджено колетив Вербівського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) за І місце в огляді-конкурсі на кращу підготовку закладів освіти району до нового 2014\2015 навчального року.

2015 рік

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджено колетив Вербівського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) за І місце в огляді-конкурсі на кращу підготовку закладів освіти району до нового 2015\2016 навчального року.

2016 рік

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджено колетив Вербівського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) за високий рівеньорганізаційно-методичного забезпечення проведення моніторингових досліджень якості дошкільної освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.